skip to Main Content
3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Наша пропозиція:

Розробка 3D візуалізації екстер’єру в програмі Lumion.

Екстер’єр – зовнішній вигляд будівлі, вписаний в навколишнє середовище, має свої архітектурні форми, максимально наближені до реальності. 3D візуалізація екстер’єру дозволяє спроектувати об’ємне зображення об’єктів, використовуючи  комп’ютерну графіку.

За допомогою 3D візуалізації клієнт всебічно може вивчити фасад майбутнього будинку, вигляд і матеріал покрівлі, форму вікон і обробку стін.  Будь-яка будівельна компанія отримає набагато більше клієнтів, якщо їй вдається презентувати потенційному покупцю не просто окремо взяту нерухомість, а цілий комплекс з розвиненою інфраструктурою, виконаний в режимі трьохмірної візуалізації.

Наша робота допомагає вигідно презентувати проект інвесторам, прорекламувати об’єкт перед кінцевим споживачем, або узгодити з замовником архітектурне рішення.
Ми займаємось візуалізацією як окремих  будівель, так і архітектурних комплексів, і навіть  цілих мікрорайонів.

Наші ціни:

Вартість візуалізації екстер’єру розраховується індивідуально в залежності від складності виконання, характеру розміщення текстури і термінів виконання роботи. На ціни при виконанні послуги впливають наступні параметри:

  • кількість використовуваних ракурсів;
  • час доби, зображувального об’єкту( день/ніч );
  • кількість наданого матеріалу, для виконання роботи.

Способи зв’язку:

Для виконання 3D візуалізації можуть використовуватись такі види зв’язку: Skype, Viber. Email – для відправлення матеріалів.

Робочий час:

Робота виконується в робочий час (не вихідні і не святкові дні).
З понеділка по п’ятницю – з 9.00 до 18.00.
Якщо Вам необхідно виконати роботу в обмежених термінах, вартість замовлення зростає.

Контакти: (067)-891-54-48, Юля (вайбер)

Email:  kotsaga98@gmail.com

НАШІ РОБОТИ
Back To Top