м. Вінниця, вул. Ватутіна, 18а (3 поверх); Центр продажу ЖК "Східна перлина" - Ватутіна, 137; Центр продажу ЖК "Будинок на Поділлі" - вул. Пирогова, 89а (097)7327619, (063)2701616 dianaosobnyak@gmail.com
Ato Thumb

У ЖК «Східна перлина» придбали квартири для бійців АТО

У житловому комплексі «Східна перлина» Головне управління Національної гвардії України закупило чотири двокімнатні квартири для бійців АТО. У квартирах проведено всі ремонтні роботи.

Нагадаємо, першу чергу (1,2,3 секції) житлового комплексу «Східна перлина» на 170 квартир (10-й поверх в двох рівнях) було здано в експлуатацію 31 вересня 2016 року.

Будинки мають утеплені фасади, всі помешкання обладнані індивідуальними системами опалення (двоконтурними котлами). Також в квартирах встановлені металопластикові вікна та балконні двері з подвійним склопакетом, металеві вхідні двері, лічильники електроенергії, холодної води та газу, ввідні автомати на електрику та домофон. 

طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهافزایش فالوور اینستاگرامrastait.irپارتیشنقیمت پارتیشن