skip to Main Content

Інформація для покупців

Купуючи квартиру у новобудові, Ви отримуєте безліч переваг.

По-перше, ви купуєте абсолютно нове житло з сучасним плануванням та комунікаціями. У такій квартирі легко втілити будь-які особисті  креативні задуми й оригінальні інтер’єрні рішення.
Саме квартира в новобудові стане гарантією комфорту сімейної атмосфери, затишку та безумовним віддзеркаленням вашої індивідуальності.
Наступною, не менш важливою перевагою є вигідна цінова пропозиція від забудовника, яка грає ключову роль у виборі об’єкту для інвестування.

Будівельне підприємство «Особняк Центр» пропонує своїм клієнтам наступні інструменти покупки нерухомості:

Як купити квартиру:

1 етап

Вибір квартири — це, мабуть, один із найвідповідальніших  етапів.
Щоб полегшити вам процес вибору, менеджери відділу продажів надають повну і правдиву інформацію про об’єкт, допоможуть визначитись із плануванням і технічними параметрами майбутнього житла, покажуть будівельний майданчик, ознайомлять з прилеглими об’єктами та інфраструктурою.

2 етап

Ознайомлення з процедурою  купівлі.
Якщо ви вже визначилися, яку квартиру бажаєте придбати, слід ознайомитися з деталями процедури купівлі. У цьому вам знову допоможуть менеджери відділу продажу. За потреби, ви можете скористатись допомогою професійного юриста.

3 етап

Надання документів.

Для оформлення квартири вам необхідно буде надати:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • в окремих випадках може знадобитися нотаріально завірена згода чоловіка\дружини на купівлю.

4 етап

Підписання документів
Після підписання договору повинна бути внесена оплата протягом 3 (трьох) банківських днів.

5 етап

Підготовлення пакету документів
Даний етап відбувається після отримання сертифікату готовності об’єкта до експлуатації (триває 5-7 робочих днів). Виготовлення технічного паспорта на квартиру входить у вартість квартири.

Back To Top